Leśnictwa Leśnictwa

Leśnictwo Kopalina

Leśniczy: Adam Piskorz
Tel.: 71 303 67 36

Tel. kom.: 604 266 814

Podleśniczy: Małgorzata Fidzińska

Tel Kom.: 607 344 752

 

ul. Główna 1, Kopalina,

55-220 Jelcz-Laskowice

adam.piskorz@wroclaw.lasy.gov.pl

Leśnictwo Jelcz

Leśniczy: Leszek Zalewski
Tel.: 71 303 67 38

Tel. kom.: 694 497 610

Podleśniczy: Andrzej Składnik

Tel Kom.: 668 164 863

 

ul. Leśna 13,

55-220 Jelcz-Laskowice

leszek.zalewski@wroclaw.lasy.gov.pl

Leśnictwo Janików

Leśniczy: Sławomir Szczerba
Tel.: 71 303 67 28

Tel. kom.: 696 437 868

Podleśniczy: Adam Cebulski

Tel Kom.: 728 354 109

 

ul. Minkowicka 7, Nowy Dwór

55-220 Jelcz-Laskowice

slawomir.szczerba@wroclaw.lasy.gov.pl

Leśnictwo Oława

Leśniczy: Leszek Sudoł
Tel.: 71 303 67 31

Tel. kom.: 696 437 863

Podleśniczy: Marek Pacławski

Tel Kom.: 606 412 207

 

ul. Lipowa 29, Bystrzyca,

55-200 Oława1

leszek.sudol@wroclaw.lasy.gov.pl

Leśnictwo Kotowice

Leśniczy: Waldemar Grzeszczuk
Tel.: 71 303 67 22

Tel. kom.: 696 437 871

Podleśniczy: Marian Frąszczak

Tel Kom.: 607 344 753

 

ul. Główna 5, Kotowice,

55-010 Święta Katarzyna

waldemar.grzeszczuk@wroclaw.lasy.gov.pl

Leśnictwo Bystrzyca

Leśniczy: Marcin Kiszka
Tel.: 71 303 67 27

Tel. kom.: 668 812 937

Podleśniczy: Stefan Boczar

Tel Kom.: 668 162 368

 

ul. Kościuszki 8, Bystrzyca,

55-200 Oława1

marcin.kiszka@wroclaw.lasy.gov.pl

Leśnictwo Oleśnica

Leśniczy: Andrzej Kawałko
Tel.: 71 303 67 20

Tel. kom.: 668 164 870

Podleśniczy: Marcin Kałwak

Tel Kom.: 668 164 867

 

Oleśnica Mała 53,

55-200 Oława

andrzej.kawalko@wroclaw.lasy.gov.pl

Leśnictwo Karwiniec

Leśniczy: Roman Kowalski
Tel.Ł 71 314 00 51

Tel. kom.: 698 641 692

Podleśniczy: Bartosz Ibron

Tel Kom.: 696 437 873

 

Karwiniec 44,

56-420 Bierutów

slawomir.stepien@wroclaw.lasy.gov.pl

Leśnictwo Paczków

Leśniczy: Mariusz Kozica
Tel.: 71 314 00 50

Tel. kom.: 668 164 872

Paczków 30,

56-420 Bierutów

mariusz.kozica@wroclaw.lasy.gov.pl

Leśnictwo Chrząstawa

Leśniczy: Julian Ruta
Tel.: 71 303 67 39

Tel. kom.: 698 641 691

Podleśniczy: Paweł Kowalik

Tel Kom.: 668 164 873

 

ul. Wrocławska 153, Chrząstawa Wielka,

55-001 Czernica

julian.ruta@wroclaw.lasy.gov.pl

Leśnictwo Miłocice

Leśniczy: Andrzej Kowalik
Tel.: 71 303 67 35

Tel. kom.: 600 241 333

Podleśniczy: Maciej Ruta

Tel Kom.: 661 110 089

 

ul. Główna 5, Miłocice,

55-220 Jelcz-Laskowice

andrzej.kowalik@wroclaw.lasy.gov.pl

Leśnictwo Łaziszki

Leśniczy: Marek Bień
Tel.: 71 303 67 32

Tel. kom.: 668 164 871

Podleśniczy: Grzegorz Durlej

Tel Kom.: 604 757 265

 

ul. Główna 132, Chwałowice,

55-220 Jelcz-Laskowice

marek.bien@wroclaw.lasy.gov.pl

Leśnictwo Dziuplina

Leśniczy: Artur Olek
Tel.:71 303 67 33

Tel. kom.: 607 660 043

Podleśniczy: Hubert Wlazło

Tel Kom.: 605 880 566

 

ul. Leśna 94, Chrząstawa Mała,

55-003 Czernica

artur.olek@wroclaw.lasy.gov.pl

Leśnictwo Szkółkarskie

Leśniczy: Adam Rudnicki
668 164 862

adam.rudnicki@wroclaw.lasy.gov.pl