Lista aktualności Lista aktualności

Organizacja nadleśnictwa

Kierownictwo Nadleśnictwa:

  • Nadleśniczy:                     Tomasz Dziergas,
  • Zastępca Nadleśniczego:    Adam Robaszkiewicz,
  • Inżynier Nadzoru:              Paulina Westerska,
  • Inżynier Nadzoru:              Artur Marczak,
  • p.o. Główny Księgowy:       Arkadiusz Krzyżanowski,
  • Sekretarz:                         Joanna Kaczmarek,

Stanowisko ds. Pracowniczych:

  • Anna Podgórni,

Dział Gospodarki Leśnej:

  • Agnieszka Piec - Rygielska - marketing,
  • Grażyna Kołodziej - marketing,
  • Szczepan Dempniak - hodowla, mapa numeryczna, nasiennictwo,
  • Szymon Żak - ochrona przeciwpożarowa, łowiectwo, edukacja,
  • Katarzyna Kopacka - stan posiadania, ochrona przyrody,
  • Marcin Kiszka - pozyskanie drewna, ochrona lasu,
  • Sabina Wisz - referent w dziale gospodarki lesnej

Dział Księgowo-Finaowy

  • Grażyna Pasierbska,
  • Jolanta Dempniak,
  • Beata Bogusz,
  • Marta Domańska,
  • Monika Majewska,
  • Danuta Rado,
  • Beata Piąstka.

Dział Administracyjno-Gospodarczy:

  • Sabina Maczaj,
  • Monika Jasińska,
  • Stanisław Wawrzoszek,
  • Joanna Trościaniec,
  • Michał Janecki,
  • Adam Holiński.

Posterunek Straży Leśnej:

  • Marek Kubik,
  • Klaudiusz Skierski.


Leśnictwa:

  •     Leśnictwo Kopalina :         Adam Piskorz, Małgorzata Fidzińska,
  •     Leśnictwo Jelcz :               Leszek Zalewski, Andrzej Składnik,
  •     Leśnictwo Janików :          Sławomir Szczerba, Adam Cebulski,
  •     Leśnictwo Oława :             Leszek Sudoł, Marek Pacławski,
  •     Leśnictwo Kotowice :        Waldemar Grzeszczuk, Andrzej Kawałko,
  •     Leśnictwo Bystrzyca :        Adam Durlej, Stefan Boczar,
  •     Leśnictwo Oleśnica :         Marian Frąszczak, Marcin Kałwak,
  •     Leśnictwo Karwiniec :        Bartosz Ibron,
  •     Leśnictwo Paczków :         Mariusz Kozica, Konrad Fulara,
  •     Leśnictwo Chrząstawa :    Julian Ruta, Paweł Kowalik,
  •     Leśnictwo Miłocice :          Andrzej Kowalik, Maciej Ruta,
  •     Leśnictwo Łaziszki :          Marek Bień, Grzegorz Durlej,
  •     Leśnictwo Dziuplina :        Artur Olek, Hubert Wlazło,
  •     Leśnictwo Szkółkarskie :  Adam Rudnicki.